Bevers van Dalen
Samenvatting
We rijden van het Telemarken kanaal naar de camping in Dalen. Daar wonen bevers en die hebben we nog nooit gezien. Tijd voor een safari
Naar Dalen
Als we opstaan regent het. Dat is jammer maar mag de pret niet drukken. We lopen eerst even naar de sluis die vlakbij de camping is. Daar is nog niet veel te beleven. De rondvaart boot komt pas tegen de middag. We rijden dus maar door in de richting van Dalen. In Noorwegen zijn nagenoeg geen snelwegen dus alles gaat via mooie lokale wegen. Echt opschieten wil dus ook niet lukken maar dat wisten we al. Per dag is een afstand van 100 tot 200 prima te doen. Rond 14:00 uur komen we aan op de Buoy Camping. De camping ligt op een eiland in de rivier en heeft een aantal verschillende veldjes. Prima voor nachtje.

Volgens onze bronnen zitten er Bevers rondom de camping dus vanavond maar eens op jacht. Inmiddels is het mooi weer geworden en we fietsen nog even het dorp in op zoek naar een klein verlengsnoer want in Noorwegen kennen ze geen CE stekkers en onze haakse verloopstekker past niet in de kastjes op de campings.
’s-Avonds als het begint te schemeren gaan we op beverjacht. Met hulp van andere Nederlanders vinden we een burcht. We zijn net op tijd want er beweegt iets op de burcht. Onderstaande foto geeft de uitkomst…. een das.

e spotten dus voor het eerst van ons leven een das. We wachten tot het donker is maar bevers hebben we niet gezien

We wisselen nog even het adres van ons blog uit met de andere Nederlanders. We komen erachter dat zij naar Runde en Olden zijn geweest. Deze plaatsen staan ook op ons lijstje deze vakantie.


